Svět Míši a Sandeepa/ Misa and Sandeep's World

Vítejte na našich stránkách. Chceme se s vámi na dálku podělit o naše radosti, zážitky a obrázky. // Welcome to our pages. We'd like to share our cheers, news and pictures.

HOMEPAGE

Míša je Češka, Sandeep je Ind. Seznámili jsme se v Irsku. Svatbu jsme měli v Indii. Bydlíme ve Spojených Státech. Takový normální páreček.

Hrozně rádi cestujeme, ale protože naše rodiny bydlí všude možně po světě, už nás nebavilo vypalovat cédéčka s fotkama a posílat je do všech koutů. A navíc každý chce vědět, co zrovna děláme a jak se máme,a tak… tak jsme se zamysleli  a vypotili jsme vlastní stránky. Teď sem můžeme přidávat nové obrázky, kdy se nám zachce a vy je uvidíte, kdy se VÁM zachce! Brouzdejte a kochejte se! 


 

Misa is Czech, Sandeep is Indian. We met in Ireland. Got married in India. Currently live in the USA. Just your ordinary couple.

We love traveling and as our families are all over the world, it has always been a hassle making CDs with pictures from our travels. And keeping in touch is tougher when you live so far. Everybody wants to know how we’re doing, what we look like right now…. All that. So we gave it a thought – a website is a great idea! We can put all our pictures here and it’s like an album – accessible anytime to anybody. Browse and enjoy! 

Všechny fotografie na našich stránkách jsou záměrně zmenšeny, aby se po otevření vešly na obrazovku počítače a také aby nezabíraly příliš mnoho místa z kapacity stránek. Pokud se vám některá fotka líbí a chtěli byste její kopii v originální velikosti, můžete nám napsat na mychaella@seznam.cz a my vám fotku rádi pošleme.
All photographs on our pages are deliberately resized to fit the screen when opened and also not to take too much of our limited space. If you like any of the pictures and would like a copy in original size, you can write on mychaella@seznam.cz and we'll be glad to send you the original.

 

V červnu 2010 jsme se přestěhovali z divočiny v Jackson Hole (Wyoming, USA) do Seattlu ve státě Washington.
Strávili jsme také několik týdnů v
Arizoně (pro Sandeepa to bylo pracovně) a vydali jsme se na cestu po Itálii s menšími zastávkami po Evropě.

…a konečně jsme zpracovali tunu fotek z Indie – ještě z 2009.

____________________________________________________________

In June 2010 we have moved from the wilderness of Jackson Hole (Wyoming, USA) to Seattle, Washington.
We had also spent several weeks in
Arizona (for Sandeep it was a working trip). We also travelled through Italy with some stopovers around Europe.
... and finally we worked on a ton of pictures from
India to bring them to you – still from 2009!

Tak konečně! Tady jsou ty fotky:
http://misandeep.webgarden.cz/mirzapur-svatba-wedding

 


Well finally - here are the pictures:
http://misandeep.webgarden.cz/mirzapur-svatba-wedding

 

Posledni komentare
02.03.2015 11:25:40: Svatební šaty krásných střihů: http://www.esvatba.eu/nevesta/svatebni-saty smiley${1}smiley${1}
V listopadu 2007 se konala naše druhá svatba – pravá indická! Na fotkách se stále ještě pracuje (inu máme hrozně moc fotek a taky chodíme do práce), ale už jsou tady fotky z výletu po jižní Indii (opravdu stojí za to), samozřejmě z Pune a taky z Varanasi na východě Indie, posvátného města, které se hned stalo naším oblíbeným místem! A taky se můžete podívat, jak vypadaly naše zásnuby.
A jinak jako obvykle postupně doplňujeme fotky z Wyomingu, abyste nezapomněli, jak vypadáme!!! Tady (klik) je například maminčina návštěva.
We had our second wedding in November 2007 – a real Indian one! Still working on the pictures (well, there is sooooo many of them and we both also have jobs, right), but you can already check out the pics from South India (very much worth it), of course from Pune and also from Varanasi, a holy town in the East of India, which very quickly became one of our favourite places! And there are also photos from our Ring Ceremony.
And as usually, we are updating snaps from Wyoming, so you wouldn’t forget what we look like!!! Here (click) is for example Míša’s Mum's visit.