Svět Míši a Sandeepa/ Misa and Sandeep's World

Vítejte na našich stránkách. Chceme se s vámi na dálku podělit o naše radosti, zážitky a obrázky. // Welcome to our pages. We'd like to share our cheers, news and pictures.

HOMEPAGE

Tak kde je ta SVATBA???/ So Where Is the WEDDING???

V listopadu 2007 se konala naše druhá svatba – pravá indická! Na fotkách se stále ještě pracuje (inu máme hrozně moc fotek a taky chodíme do práce), ale už jsou tady fotky z výletu po jižní Indii (opravdu stojí za to), samozřejmě z Pune a taky z Varanasi na východě Indie, posvátného města, které se hned stalo naším oblíbeným místem! A taky se můžete podívat, jak vypadaly naše zásnuby.
A jinak jako obvykle postupně doplňujeme fotky z Wyomingu, abyste nezapomněli, jak vypadáme!!! Tady (klik) je například maminčina návštěva.
We had our second wedding in November 2007 – a real Indian one! Still working on the pictures (well, there is sooooo many of them and we both also have jobs, right), but you can already check out the pics from South India (very much worth it), of course from Pune and also from Varanasi, a holy town in the East of India, which very quickly became one of our favourite places! And there are also photos from our Ring Ceremony.
And as usually, we are updating snaps from Wyoming, so you wouldn’t forget what we look like!!! Here (click) is for example Míša’s Mum's visit.
Žádné komentáře