Svět Míši a Sandeepa/ Misa and Sandeep's World

Vítejte na našich stránkách. Chceme se s vámi na dálku podělit o naše radosti, zážitky a obrázky. // Welcome to our pages. We'd like to share our cheers, news and pictures.

HOMEPAGE

Tož vitajte!/ Come in, please!

Míša je Češka, Sandeep je Ind. Seznámili jsme se v Irsku. Svatbu jsme měli v Indii. Bydlíme ve Spojených Státech. Takový normální páreček.

Hrozně rádi cestujeme, ale protože naše rodiny bydlí všude možně po světě, už nás nebavilo vypalovat cédéčka s fotkama a posílat je do všech koutů. A navíc každý chce vědět, co zrovna děláme a jak se máme,a tak… tak jsme se zamysleli  a vypotili jsme vlastní stránky. Teď sem můžeme přidávat nové obrázky, kdy se nám zachce a vy je uvidíte, kdy se VÁM zachce! Brouzdejte a kochejte se! 


 

Misa is Czech, Sandeep is Indian. We met in Ireland. Got married in India. Currently live in the USA. Just your ordinary couple.

We love traveling and as our families are all over the world, it has always been a hassle making CDs with pictures from our travels. And keeping in touch is tougher when you live so far. Everybody wants to know how we’re doing, what we look like right now…. All that. So we gave it a thought – a website is a great idea! We can put all our pictures here and it’s like an album – accessible anytime to anybody. Browse and enjoy! 

Žádné komentáře